O mně

Jmenuji se Tereza Jordáková (Lhotáková), jsem instruktorkou aerobiku, osobní trenérkou, Zumba instruktorkou, výživovou poradkyní a nově také instruktorkou Piloxingu. Působím v berounském okrese, především v Berouně, ve Zdicích a v Hořovicích.

Na těchto stránkách bych vás chtěla seznámit se všemi mými aktivitami, chtěla bych vám představit mé hodiny a tím vás také nalákat na jejich odzkoušení na vlastní kůži.

Jakýkoliv sport byl odjakživa mým největším koníčkem. V mládí jsem vyzkoušela všechny možné sporty, až jsem zakotvila u aerobiku jako cvičenka a později, po absolvování mého prvního školení, jako instruktorka. V té době jsem si myslela, že aerobik a spinning jsou pro mě vrcholy sportovní blaženosti :) , ale to vše zkazila má první zkušenost se Zumbou….

Hned po první hodině jsem měla naprosto jasno – to je přesně ono, naprosto vyvážené spojení pohybu a hudby, energie a radosti – to jsem přesně já a to chci předávat dál!! Okamžitě jsem začala na hodiny Zumby docházet častěji a častěji a netrvalo dlouho a stala jsem se certifikovanou instruktorkou Zumby a taktéž členem ZIN – vzdělávacího systému pro Zumba instruktory.

Od té doby se snažím o ten skvělý pocit, který nám Zumba dává, podělit s co nejvíce lidmi. Snažím se, aby mé hodiny oslovily co nejvíce nadšenců, kteří se na mé hodiny budou rádi vracet a budou odcházet se stejným radostným pocitem, s jakým odcházím já.

Zumba naprosto změnila můj život!! Nejenom tím, že se můj sen živit se instruktorstvím stal skutečností, ale i tím, co doufám změní život i vám: budete sebevědomější, budete radostnější, navážete nová přátelství, dokážete věci, které jste nečekali, vytvarujete své tělo a budete se těšit na další hodiny cvičení – věřili byste tomu?

Chtěla bych, aby Zumba byla přístupná opravdu všem a každý si tak mohl najít svou vyhovující hodinu, a proto jsem se postupně vyškolila pro hodiny Zumby GOLD, Zumby pro děti, Zumba Toningu a Zumby Sentao a tyto hodiny jsem zařadila do svého rozvrhu.

A protože vím, že pro většinu z vás je prvotním motivem ke cvičení touha zhubnout a sport a výživa jsou těsně propojené, v poslední době jsem se stala také Výživovou poradkyní, abych vám mohla dávat rady nejen v oblasti fitness ale i správné výživy.

Postupně vám chci poskytovat všechny nové trendy v oblasti fitness, které podle mne stojí za to, a proto od září 2012 nově zařazuji hodiny Piloxingu a PortDeBras, na které jsem se v poslední době vyškolila. Piloxing je zábavné a velmi efektivní spojení Pilatesu a boxu a věřím, že si najde své fanoušky, kteří se nebojí dát si pořádně do těla. PortDeBras je naopak klidné cvičení z kategorie body and mind vycházející z baletu, při kterém protáhnete své tělo a tělesně i duševně si odpočinete.

Na začátku roku 2013 jsem nově objevila cvičení Insanity… A protože si i vy dáte rádi pořádně do těla a odcházíte z hodin na pokraji svých sil, zařadili jsme toto cvičení do našeho týdenního programu a do našich řad tím přivítali i pánské účastníky!

Protože stále objevuji, hledám a posouvám se dál v tom, co mě baví, v současné době se snažím své lekce posouvat více do fitness směru a do silového tréninku. Na jaře 2014 jsme otevřeli nové lekce Kruhového tréninku, kde využíváme jak váhu vlastního těla tak i různá náčiní, a tyto lekce se k mé velké radosti staly velmi oblíbenými.

Pokud i VY CHCETE BÝT FIT, neváhejte a využijte mých služeb! Těším se na každého z vás.