Piloxing®

Poznejte nejnovější fitness program, kterému propadly hollywoodské hvězdy! Piloxing® jedinečně spojuje pilates, box a tanec, a tato kombinace naprosto dokonale spaluje tuky a formuje vaši postavu. Zažijte proměnu v elegantní, sexy a výkonnou osobnost!

Piloxing® spojuje výkon, rychlost a hbitost boxu s ohebností, koordinací a rovnováhou cvičení pilates. Přidejte k tomu zábavné a sexy taneční pohyby. Ke cvičení se používají rukavice se závažím, díky kterým si lépe vytvarujete paže a maximalizujete účinek cvičení na kardiovaskulární systém.

Piloxing® vytvořila švédská tanečnice a fitness trenérka celebrit Viveca ­Jensen. Jejím cílem bylo najít sport, který by posiloval ženy fyzicky i psychicky a to se díky spojení „tvrdého“ boxu a harmonického pilates skvěle podařilo.

Díky PIA (Piloxing Instructor Association) a celosvětovému systému školení instruktorů Piloxingu® si můžete konečně dopřát toto cvičení i se mnou.

 

Co na lekci Piloxingu® potřebujete?
- pohodlné sportovní oblečení
- ručník
- pití
- podložku na závěrečné posilování a protažení
Piloxing® cvičíme bosy, proto není potřeba si nosit sportovní obuv. Pokud je vám takovéto cvičení nepříjemné, pořiďte si ponožky s neklouzavým povrchem.

 

Pro všechny novinky o Piloxingu® KLIKNI SEM