Rubrika: Informace

INSANITY

shaun-t-insanity-desktop-background-87692

Hodina Insanity ve středu 21.2. se nakonec KONÁ. Stihnu se z hor vrátit včas, abych vás mohla trochu potrápit!:) Těším se na všechny.

Read More

Zrušená Zumba 1.2.!

stažený soubor (4)

Ahoj všem Zumbistkám! Z důvodu nachlazení ruším dnešní hodinu Zumby! Omlouvám se všem, kdo chtěl dorazit, a děkuji za pochopení. Uvidíme se příští týden!:)

Read More

Speciální sobotní KRUHÁČ!

images

Na sobotu 13.1. jsem si pro vás připravila speciální 1,5hodinový kruháč. Je třeba se v tom novém roce pořádně nastartovat a hned zpočátku si dát pěkně do těla!:) Takže, kdo máte v sobotu dopoledne čas a chuť, přijďte, nebudete litovat:) Přihlášení najdete ZDE.

Read More

Cvičení o Vánocích

christmas-wallpaper-2

Milí cvičenci, poslední týden před Vánoci si již budu užívat vánoční pohodu (nebo předvánoční shon??:) ) a tak již cvičit nebudeme (18. – 21.12.). Ale aby naše pauza nebyla tak dlouhá a nestýskalo se nám, připravila jsem si pro vás takovou mini vánoční akci a to dvě lekce ve středu 27.12. ve zdické tělocvičně ZŠ. […]

Read More

Čtvrtek 30.11. – odpadá Zumba!

stažený soubor (4)

I dnes, ve čtvrtek 30.11. se kvůli mé nemoci neuvidíme na Zumbě.  Budu se těšit příští týden!

Read More

Rezervace na kruháč!

otaznik

Minulý systém rezervování kruháče se nám moc neosvědčil – zběsilé přihlašování ve čtvrtek v poledne byl zkrátka mazec a nevyhovoval asi nikomu… A tak zkusíme metodu novou… Rezervace vypíšu v pondělí večer či v úterý během dne vždy na následující pondělí. Počet míst nechám neomezený. Rezervace bych stopla až v případě opravdu enormního množství přihlášených. […]

Read More